Методична комісія № 1 об'єдує викладачів та майстрів в.н. з професій: слюсар-електрик з ремонту електроустаткування та електромеханік з ремонту та обслуговування лічильно-обчислювальних машин.

Методична тема комісії: «Впровадження елементів комп’ютерної технології на уроках практичного та теоретичного спрямування».

Склад методичної комісії:

  1. Голова МК - Дем'янчук Ігор Миколайович, викладачспеціаліст І категорії, майстер виробничого навчання І категорії
  2. Голубовський Олег Владиславович,викладач спеціаліст ІІ к, майстер в.н. І категорії
  3. Рудюк Олег Віталійович,  викладач, спеціаліст вищої категорії.
  4. Присяжнюк Віталій Віталійович, майстер в.н. І категорії.
  5. Шарандак Михайло Васильович, майстер в.н. ІІ категорії
  6. Кузьменко Олексій Петрович, майстер в.н. І категорії

       Методична комісія упроваджує  в навчальну діяльність комп'ютерні технології, адже, учнів привертає новизна проведення мультимедійних уроків, а це є  необхідною умовою успішності навчання, оскільки без інтересу до здобуття знань, без уяви і емоцій немислима творча діяльність учня. Під час використання на уроці мультимедійних технологій структура уроку принципово не змінюється. У ньому, як і раніше, зберігаються всі основні етапи, змінюються, можливо, тільки їх тимчасові характеристики. Необхідно відзначити, що етап мотивації в даному випадку збільшується і несе пізнавальне навантаження. У групі під час таких уроків створюються умови для активного спілкування, за якого учні прагнуть висловити думки, вони з бажанням виконують завдання, виявляють цікавість до матеріалу.

Результати роботи:

         Методична комісія упроваджує  в навчальну діяльність виробничі технології - сучасні методи зварювання.Одним з найбільш надійних і довговічних способів кріплення є електрозварювання. Швидкість, економічність і міцність - ось головні переваги, які дозволили йому одержати широке поширення не тільки в промисловості, але і в побуті. Електрозварювання - це провідний вид зварювання в нашій промисловості. Зварюванням називається нероз'ємне з'єднання двох або більше деталей, за допомогою електричного струму присадочного матеріалу. Сучасні технології дозволяють з'єднувати сталі різного рівня легування і багато кольорові сплави. При цьому тип розв'язуваних завдань визначає і методи, вибір яких впливає не тільки на якість, але і на вартість робіт.

 Результати роботи:

 Вивчається досвід роботи майстрів в.н. Голубовського Олега Владиславовича та Дем'янчука Ігоря Миколайовича на тему:

"Сучасні підходи майстрів в.н. у підготовці конкурентноспроможних кваліфікованих робітників з професії слюсар-електрик".

Заходи методичної комісії: